zdjecia do cv – temp

zdjęcie biznesowe

Liczy się
pierwsze 5 sekund

Zdjęcie załączone do CV, Linkedin pracuje za Ciebie, kiedy Ty jesteś gdzieś indziej. Nawiązuje nowe kontakty zawodowe i wywiera pierwsze wrażenie na pracodawcy. Zadbaj o to wrażenie.

zdjęcie biznesowe
Jak to robimy…
Poradnik, część 1 – sylwetka, mimika
Poradnik, część 2 – ręce

Zdjęcia co CV:

W zdjęciach do CV zazwyczaj ręce są poza kadrem. Pokazujemy to, co ma największe oddziaływanie – wyraz twarzy i postawę ciała. Osoba na zdjęciu powinna sprawiać wrażenie otwartej, komunikatywnej i sympatycznej, a równocześnie zdecydowanej, samodzielnej. Połączenie takich cech, staramy się uzyskać na zdjęciu.

Jak to robimy?

Zobacz video:

W skrócie: zdjęcia w dwóch opcjach: super ekspresowa, w której gotowe zdjęcie otrzymujesz po ok. 20-stu minutach, lub standardowa, gdzie ok. 15 minut trwa wykonanie ujęć, a gotowe zdjęcie, po szczegółowym retuszu, otrzymujesz najdalej kolejnego dnia.

Zdjęcia na siedząco

Opcja Start

Zdjęcie dyplomowe

Cena 35 

Zdjęcia na siedząco

Opcja Standard

Zdjęcia do CV

Cena 70 

Zdjęcia biznesowe:

Zazwyczaj z fragmentem sylwetki, od pasa w górę. Takie zdjęcie bardzo dobrze nadaje się do serwisów kariery, jak Linkedin, GoldenLine, itp. Podobnie, jak w zdjęciach do CV, staramy się uzyskać zdecydowaną postawę ciała, w połączeniu z sympatycznym, komunikatywnym wyrazem twarzy 🙂

Jak to robimy?

Zobacz video:

W skrócie: w studiu wykonujemy dużo ujęć, wybrane, najlepsze ujęcie, po bardzo szczegółowej obróbce w Photoshopie, otrzymujesz kolejnego dnia. Możemy też przenieść Twoją sylwetkę na dowolne tło zdjęciowe – np. biuro, krajobraz, czy pas startowy dla Twojego prywatnego odrzutowca 🙂 Dopasujemy sylwetkę dokładnie do otoczenia w tle, żeby zdjęcie wyglądało wiarygodnie, autentycznie.

Zdjęcia z fragmentem sylwetki

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia biznesowe kraków

Cena 80 

Z dowolnym tłem cyfrowym

 – Dowolne tło

Zdjęcie biznesowe

Cena od 180 

Najlepsze zdjęcia do dokumentów i CV, jakie kiedykolwiek miałam!

Dobre zdjęcie biznesowe…

Wkrótce powstanie tutaj duży poradnik… na teraz skrótowe informacje:

Dobre zdjęcie biznesowe

Czego unikać, co jest pożądane:

Zdjęcie studyjne samo w sobie będzie robić lepsze wrażenie niż portret wycięty ze zdjęcia z wakacji. Jednak idąc krok dalej, najlepiej jest uzyskać złoty środek pomiędzy przystępnym, pogodnym wyrazem twarzy, a pewnym wyrazem konkretu i kompetencji. Mówić krócej – zdjęcie na którym wzbudzisz sympatię, ale też dasz wyraz swojej kompetencji. Lepiej więc odrzucić zdjęcia i zbyt uśmiechnięte i zbyt poważne, zdystansowane. Oczywiście to może zależeć również od branży, w jakiej szukasz pracy.
Ubiór – najlepiej sprawdza się raczej ciemny, ze względu na stosowane zazwyczaj jasne tło. Ciemny ubiór daje kontrast wobec tła i wobec koloru skóry. Zwykle dobrze też sprawdza się jakiś akcent kolorystyczny na ubraniu – coś, co doda wizualnej atrakcyjności stonowanym barwom ubioru i ożywi całe zdjęcie.

Jak przygotowujemy zdjęcie:

Wykonujemy kilkanaście lub więcej ujęć do wyboru, dając sugestie jak można spróbować zmienić ułożenie sylwetki, mimikę, itp. Jeśli trzeba, powtarzamy serie ujęć próbnych.
Wybrane zdjęcie obrabiamy cyfrowo – tu możemy się dostosować do indywidualnych wymagań odnośnie koloru tła, jasności, itp. Mamy duże możliwości edycji kolorystyki, retuszu. Zdjęcia są kontrastowe, ostre, atrakcyjne również kolorystycznie.
Gotowe zdjęcia zapisujemy standardowo w formacie kwadratowym, prostokątnym i okrągłym, w dużej i małej rozdzielczości (do druku i do dokumentów online). Formaty kwadratowy i okrągły dobrze sprawdzają się w serwisach internetowych, portalach pracy, czy jako avatary w serwisach internetowych. Format prostokątny często używa się do wstawienia w szablon CV.
Zwykle wystarcza wersja cyfrowa zdjęcia – większość aplikacji wysyła się online ale możemy też przygotować odbitki papierowe zdjęcia.
Zapraszamy!

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.