Fotografia nieruchomości

Fotografia wnętrz Kraków

Liczy się sprzedaż 

Fotografia nieruchomości, Kraków

…mamy doświadczenie w tworzeniu grafiki użytkowej (od 2002 roku) i pracy w działach marketingu. Naszą dużą siłą jest postprodukcja, edycja graficzna zdjęć i video.
Rozumiemy, że na liście podobnych ofert nieruchomości, w podobnych lokalizacjach i cenach, to kwestie wizualne zadecydują o zainteresowaniu Twojego klienta.

Zobacz wykonane przez nas zdjęcia:

Co fotografujemy i jak:

Wynajem na krótki termin, Apartamenty, Hotele
 • Potencjalny klient będzie mniej zainteresowany kwestiami technicznymi mieszkania, jego układem, ponieważ będzie korzystał z niego krótko.
 • Będzie się raczej sugerował ogólnym wrażeniem, tu znaczenie może mieć nastrój zdjęcia. Zdjęcia mogą sugerować charakter miejsca – przytulne, rozrywkowe, spokojne, itp. Część kreatywna pracy, może się koncentrować na stworzeniu nastroju – np. poranka przy kawie.
 • Z kwestii technicznych, warto jednak pokazać wyposażenie – biurko, aneks, express do kawy, itp.
 • Duże znaczenie w odbiorze zdjęcia będzie miało oświetlenie pomieszczenia, oraz detale home-staging: np. filiżnaki kawy, lampki wina, książki, czasopisma, zastawiony stół – rzeczy, które pobudzają wyobraźnię, ale nie są zbyt osobiste.
Mieszkania, nieruchomości na sprzedaż
 • Nastrój, klimat miejsca również będzie ważny. Punkt widzenia potencjalnego klienta może się koncentrować na funkcjach mieszkania – jadalni, części wypoczynkowej, balkonu, itp.
 • Ważniejsze jednak będzie pokazanie kwestii technicznych: układu mieszkania, rozmieszczenia elementów. Tu szczególnie użyteczne mogą być video-prezentacje, lub virtual-tour, al zdjęcia również mogą uwidocznić układ pomieszczeń.
 • Elementy urządzenia wnętrza, drobnych elementów home-staging’u, nadadzą wnętrzu bardziej osobisty, przytulny charakter.
 • Rzadko stosowane, a ważne może być pokazanie korytarza, garażu, czy okolicy – np. terenów spacerowych, parkingu, itp.
Architekci – realizacje, portfolio
 • Tu często twórca projektu wie najlepiej, które elementy są warte pokazania.
 • Fotografia w mniejszym stopniu ukazuje funkcjonalność.
 • Kreatywność fotografii może się koncentrować na uwypukleniu akcentów projektu, często węższe kadry, koncentracja również na detalach.
 • Koncentracja na kształtach, geometrii.

W zdjęciach do CV zazwyczaj ręce są poza kadrem. Pokazujemy to, co ma największe oddziaływanie – wyraz twarzy i postawę ciała. Osoba na zdjęciu powinna sprawiać wrażenie otwartej, komunikatywnej i sympatycznej, a równocześnie zdecydowanej, samodzielnej. Połączenie takich cech, staramy się uzyskać na zdjęciu.

Zdjęcia na siedząco

Opcja Start

Zdjęcie dyplomowe

Cena 45 

Zdjęcia na siedząco

Opcja Standard

Zdjęcia do CV

Cena 70 

Zdjęcia na siedząco

Opcja Standard

Zdjęcia do CV

Cena 70 

Zdjęcia biznesowe:

Zazwyczaj z fragmentem sylwetki, od pasa w górę. Takie zdjęcie bardzo dobrze nadaje się do serwisów kariery, jak Linkedin, GoldenLine, itp. Podobnie, jak w zdjęciach do CV, staramy się uzyskać zdecydowaną postawę ciała, w połączeniu z sympatycznym, komunikatywnym wyrazem twarzy 🙂

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.