Zdjęcia biometryczne

najczęściej 3,5 x 4,5 cm

Rabat 5 zł

Uzyskaj rabat

Zdjęcia biometryczne, to najbardziej uniwersalny format zdjęć do dokumentów. Nadaje się do dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, karty stałego pobytu, większości wiz, itd. Jest to też standard międzynarodowy, takie samo zdjęcie obowiązuje np. do brytyjskiego prawa jazdy.

Zdjęcia biometryczne Kraków

4 sztuki + 4 gratis

  • Wykonane cyfrowo
  • Retusz w cenie
  • Podgląd zdjęć na żywo

Cena od 32 

Najlepsze zdjęcia do dokumentów i CV, jakie kiedykolwiek miałam!

Jakie są wymagania?

Ustawienie głowy:

Głowa na białym tle skierowana wprost na aparat. Większość kadru zajmuje głowa (70% – 80%). Nakrycie głowy dopuszczalne jest tylko w przypadku noszenia go z przyczyn religijnych ale również w takim przypadku wymagana jest odsłonięta twarz.

Włosy:

Dla większości dokumentów uszy na zdjęciu nie muszą być widoczne, ale włosy nie mogą zasłaniać twarzy poniżej linii brwi. Osoby noszące grzywkę mogą ją pozostawić na czole ale tak, żeby nie zasłaniała brwi.

Okulary:

Urzędnicy zalecają robienie zdjęć bez okularów (nawet jeśli nosi się je na codzień). Jeśli jednak wolisz zdjęcie w okularach, trzeba zwrócić uwagę, żeby oprawki okularów nie nachodziły na brwi. Trzeba również zniwelować odbicia światła i uważać żeby okulary nie rzucały nadmiernych cieni. Dwie rzeczy jednak nie przejdą: grube oprawki w okularach i przyciemniane szkła – takie zdjęcia nie zostałyby przyjęte w urzędzie.

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.