Zdjęcia do CV, Zdjęcia Biznesowe

zdjęcie biznesowe

Liczy się
pierwsze 5 sekund

Zdjęcie załączone do CV, Linkedin pracuje za Ciebie, kiedy Ty jesteś gdzieś indziej. Nawiązuje nowe kontakty zawodowe i wywiera pierwsze wrażenie na pracodawcy. Zadbaj o to wrażenie.

Zdjęcie biznesowe, Zdjęcie do CV, Portret biznesowy
Jak to robimy…
Poradnik, część 1 – sylwetka, mimika
Poradnik, część 2 – ręce

Zdjęcia co CV:

W zdjęciach do CV zazwyczaj ręce są poza kadrem. Pokazujemy to, co ma największe oddziaływanie – wyraz twarzy i postawę ciała. Osoba na zdjęciu powinna sprawiać wrażenie otwartej, komunikatywnej i sympatycznej, a równocześnie zdecydowanej, samodzielnej. Połączenie takich cech, staramy się uzyskać na zdjęciu.

Jak to robimy?

Zobacz video:

W skrócie: zdjęcia w dwóch opcjach: super ekspresowa, w której gotowe zdjęcie otrzymujesz po ok. 20-stu minutach, lub standardowa, gdzie ok. 15 minut trwa wykonanie ujęć, a gotowe zdjęcie, po szczegółowym retuszu, otrzymujesz najdalej kolejnego dnia.

Zdjęcia na siedząco

Opcja Start

Zdjęcia do CV Kraków

Cena 65 

Zdjęcia na siedząco

Opcja Standard

Zdjęcie do CV Kraków

Cena 110 

Zdjęcia biznesowe:

Zazwyczaj z fragmentem sylwetki, od pasa w górę. Takie zdjęcie bardzo dobrze nadaje się do serwisów kariery, jak Linkedin, GoldenLine, itp. Podobnie, jak w zdjęciach do CV, staramy się uzyskać zdecydowaną postawę ciała, w połączeniu z sympatycznym, komunikatywnym wyrazem twarzy 🙂

Jak to robimy?

Zobacz video:

W skrócie: w studiu wykonujemy dużo ujęć, wybrane, najlepsze ujęcie, po bardzo szczegółowej obróbce w Photoshopie, otrzymujesz kolejnego dnia. Możemy też przenieść Twoją sylwetkę na dowolne tło zdjęciowe – np. biuro, krajobraz, czy pas startowy dla Twojego prywatnego odrzutowca 🙂 Dopasujemy sylwetkę dokładnie do otoczenia w tle, żeby zdjęcie wyglądało wiarygodnie, autentycznie.

Zdjęcia z fragmentem sylwetki

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcia Biznesowe Kraków

Cena 140 

Z dowolnym tłem cyfrowym

 – Dowolne tło

Fotografia biznesowa

Cena od 280 

Najlepsze zdjęcia do dokumentów i CV, jakie kiedykolwiek miałam!

Dobre zdjęcie biznesowe…

Wkrótce powstanie tutaj duży poradnik… na teraz skrótowe informacje:

Dobre zdjęcie biznesowe

Czego unikać, co jest pożądane:

Zdjęcie studyjne samo w sobie będzie robić lepsze wrażenie niż portret wycięty ze zdjęcia z wakacji. Jednak idąc krok dalej, najlepiej jest uzyskać złoty środek pomiędzy przystępnym, pogodnym wyrazem twarzy, a pewnym wyrazem konkretu i kompetencji. Mówić krócej – zdjęcie na którym wzbudzisz sympatię, ale też dasz wyraz swojej kompetencji. Lepiej więc odrzucić zdjęcia i zbyt uśmiechnięte i zbyt poważne, zdystansowane. Oczywiście to może zależeć również od branży, w jakiej szukasz pracy.
Ubiór – najlepiej sprawdza się raczej ciemny, ze względu na stosowane zazwyczaj jasne tło. Ciemny ubiór daje kontrast wobec tła i wobec koloru skóry. Zwykle dobrze też sprawdza się jakiś akcent kolorystyczny na ubraniu – coś, co doda wizualnej atrakcyjności stonowanym barwom ubioru i ożywi całe zdjęcie.

Jak przygotowujemy zdjęcie:

Wykonujemy kilkanaście lub więcej ujęć do wyboru, dając sugestie jak można spróbować zmienić ułożenie sylwetki, mimikę, itp. Jeśli trzeba, powtarzamy serie ujęć próbnych.
Wybrane zdjęcie obrabiamy cyfrowo – tu możemy się dostosować do indywidualnych wymagań odnośnie koloru tła, jasności, itp. Mamy duże możliwości edycji kolorystyki, retuszu. Zdjęcia są kontrastowe, ostre, atrakcyjne również kolorystycznie.
Gotowe zdjęcia zapisujemy standardowo w formacie kwadratowym, prostokątnym i okrągłym, w dużej i małej rozdzielczości (do druku i do dokumentów online). Formaty kwadratowy i okrągły dobrze sprawdzają się w serwisach internetowych, portalach pracy, czy jako avatary w serwisach internetowych. Format prostokątny często używa się do wstawienia w szablon CV.
Zwykle wystarcza wersja cyfrowa zdjęcia – większość aplikacji wysyła się online ale możemy też przygotować odbitki papierowe zdjęcia.
Zapraszamy!

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.