Zdjęcia do wizy USA

biometryczne, 5 x 5 cm

Rabat 5 zł

Uzyskaj rabat
Wiza_USA_001_01

2 sztuki zdjęć

  • Wersja elektroniczna w komplecie
  • Retusz w cenie
  • Podgląd zdjęć na żywo

Cena: 48 

Najlepsze zdjęcia do dokumentów i CV, jakie kiedykolwiek miałam!

Jakie są wymagania?

Ustawienie głowy:

Zdjęcia do wizy USA, to tzw. zdjęcia biometryczne ale lekko różniące się od zdjęcia paszportowego. Głowa na białym tle skierowana wprost na aparat. Format zdjęcia: 5×5 cm (2×2″), na zdjęciu widać również fragment sylwetki, głowa jest mniejsza niż na typowym zdjęciu paszportowym i musi znajdować się w określonym obszarze zdjęcia

Włosy:

Uszy na zdjęciu nie muszą być widoczne ale włosy nie mogą zasłaniać twarzy poniżej linii brwi. Osoby noszące grzywkę mogą ją pozostawić na czole ale tak, żeby nie zasłaniała brwi.

Okulary:

Aby uniknąć kłopotów przy wysyłaniu wniosku wizowego, bezpieczniej jest zrobić zdjęcie bez okularów. Nie ma obowiązku wykonania zdjęcia w okularach nawet jeśli nosisz je na co dzień.

Wersja cyfrowa:

Do złożenia wniosku on-line o wizę amerykańską, niezbędne będzie również zdjęcie w postaci cyfrowej. Przygotowujemy takie zdjęcie w komplecie ze zdjęciami papierowymi, i przesyłamy na e-mail klienta. Ważne jest zachowanie odpowiedniej objętości pliku wysyłanego zdjęcia – zgodnie z wymaganiami ambasady, nie powinien on przekraczać objętości 240 KB.

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.