Zdjęcia biznesowe

Kolorystyka i ubranie na zdjęciach biznesowych cz.1

Kolorystyka i ubranie na zdjęciach biznesowych cz.1 1000 677 Gamaya Studio

Zdjęcia biznesowe:
Jak się ubrać? Czy się ubrać? 🤷‍♀️
👇
Jeśli chcesz, żeby skóra na zdjęciu wyglądała atrakcyjnie, zestaw ją z niebieskimi elementami na zdjęciu. Np. niebieskim żakietem, koszulą, lub niebieskim tłem. To jest bardzo kontrastowe połączenie. W takim zestawieniu i niebieski wygląda atrakcyjnie przy kolorze skóry i sam odcień skóry wydaja się bardziej atrakcyjny, w zestawieniu z niebieskim (odcienie leżące po przeciwnej stronie koła barw – duży kontrast kolorystyczny) 🧐.
👉 Jeśli jednak wolisz niekolorowe ubranie (np. czarne, szare), nadal można użyć niebieskich odcieni na zdjęciu – używając niebieskiego tła za sylwetką.
👉 Przy tle białym i niekolorowym ubraniu, zdjęcie nadal może wyglądać atrakcyjnie. Warto wtedy wyciągnąć więcej nasycenia kolorów z sylwetki, włosów, skóry. Można też bardziej podbić kontrast zdjęcia. Sam czarny, czy szary na ubraniu też można zaniebieszczyć (jest w ogóle takie słowo?).
🤔Co lepsze? Zależy od przeznaczenia zdjęcia, np. w jakim otoczeniu kolorystycznym będzie użyte w CV, czy na stronie www, czy na jakim tle profilu Linkedin będzie zdjęcie występować. No i od indywidualnych upodobań.

Na razie bardzo w skrócie, ale będziemy jeszcze pisać… nagrywać..