szkic 2023-11-15 002

Zdjęcie biznesowe

Liczy się
pierwsze 5 sekund

Zdjęcie załączone do CV, Linkedin pracuje za Ciebie, kiedy Ty jesteś gdzieś indziej. Nawiązuje nowe kontakty zawodowe i wywiera pierwsze wrażenie na pracodawcy. Zadbaj o to wrażenie.

Fotografia biznesowa

W zdjęciach biznesowych, nie chodzi nam o to, żeby pokazać jak wyglądasz. Dokumentację jak wyglądasz, możesz zrobić w każdym punkcie ze zdjęciami do dokumentów.
Chodzi nam o stworzenie Twojego wizerunku, o wywołaniu u odbiorcy takiego wrażenia, jakiego potrzebujesz. Takiego wrażenia, jakie pasuje do Twojej branży, charakteru, oczekiwań, itp.
Jest zasadnicza różnica różnica między kreowaniem wizerunku, a dokumentowaniem go.

Zobacz zdjęcia wykonane w naszym studiu:

Poniższe zdjęcia zawierają wizerunek naszych Klientów i są chronione prawami autorskimi.

Jak to robimy…
Poradnik, część 1 – sylwetka, mimika
Poradnik, część 2 – ręce

Zdjęcia co CV:

W zdjęciach do CV zazwyczaj ręce są poza kadrem. Pokazujemy to, co ma największe oddziaływanie – wyraz twarzy i postawę ciała. Osoba na zdjęciu powinna sprawiać wrażenie otwartej, komunikatywnej i sympatycznej, a równocześnie zdecydowanej, samodzielnej. Połączenie takich cech, staramy się uzyskać na zdjęciu.

Zdjęcia na siedząco

Opcja Start

Zdjęcia do CV Kraków

Cena 95 

 • ok. 15 – 20 ujęć do wyboru
 • ok. 20 – 25 minut obróbki graficznej
 • jedno, wybrane ujęcie po obróbce, dodatkowe ujęcia po obróbce w cenie 35 zł

Zdjęcia na siedząco

Opcja Standard

Zdjęcie do CV Kraków

Cena 215 

 • ok. 30 – 40 ujęć do wyboru
 • ok. 40 – 50 minut obróbki graficznej z color-gradingiem
 • jedno, wybrane ujęcie po obróbce, dodatkowe ujęcia po obróbce w cenie 60 zł

Jak to robimy?

W skrócie: zdjęcia w dwóch opcjach: ekspresowa, w której gotowe zdjęcie otrzymujesz na następny dzień, wykonanie i wybór ujęć trwa ok. 15 minut, obróbka ok 15-20 minut. Lub standardowa, gdzie ok. 30 minut trwa wykonanie i wybór ujęć, a gotowe zdjęcie, po szczegółowym (ok. 40 minutowym) retuszu, otrzymujesz najdalej w ciągu dwóch dni.

Promocja! Zrób zdjęcia biznesowe z naszej oferty za darmo!

Możesz zrobić dowolne zdjęcia biznesowe / do CV w zamian za zgodę na publikację zdjęć (współpraca „TFP”).
Poprosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny, jeśli interesuje Cię ta oferta 🙂

Zdjęcia biznesowe:

Zazwyczaj z fragmentem sylwetki, od pasa w górę. Takie zdjęcie bardzo dobrze nadaje się do serwisów kariery, jak Linkedin, GoldenLine, itp. Podobnie, jak w zdjęciach do CV, staramy się uzyskać zdecydowaną postawę ciała, w połączeniu z sympatycznym, komunikatywnym wyrazem twarzy 🙂

Zdjęcia z fragmentem sylwetki

Opcja Ekonomiczna

Fotografia Biznesowa
 • ok. 30 – 40 ujęć do wyboru
 • ok. 40 – 50 minut obróbki graficznej z color-gradingiem
 • czas sesji z wstępną selekcją zdjęć: ok. 30 – 40 minut
 • sesja w mniejszym studiu, na ul. Kordylewskiego
 • jedno, wybrane ujęcie po obróbce, dodatkowe ujęcia po obróbce w cenie 80 zł

Cena 240 

Zdjęcia z fragmentem sylwetki

Opcja Indywidualna

Zdjęcie biznesowe

Cena 480 

Z dowolnym tłem cyfrowym

 – Dowolne tło

Fotografia biznesowa

Cena od 480 

Jak to robimy?

W skrócie: w studiu wykonujemy dużo ujęć, wybrane, najlepsze ujęcie, po bardzo szczegółowej obróbce w Photoshopie, otrzymujesz do dwóch dni po sesji. Możemy też przenieść Twoją sylwetkę na dowolne tło zdjęciowe – np. biuro, krajobraz, czy pas startowy dla Twojego prywatnego odrzutowca 🙂 Dopasujemy sylwetkę dokładnie do otoczenia w tle, żeby zdjęcie wyglądało wiarygodnie, autentycznie.

Najlepsze zdjęcia do dokumentów i CV, jakie kiedykolwiek miałam!

Dobre zdjęcie biznesowe…

Wkrótce powstanie tutaj duży poradnik… na teraz skrótowe informacje:

Dobre zdjęcie biznesowe

Czego unikać, co jest pożądane:

Zdjęcie studyjne samo w sobie będzie robić lepsze wrażenie niż portret wycięty ze zdjęcia z wakacji. Jednak idąc krok dalej, najlepiej jest uzyskać złoty środek pomiędzy przystępnym, pogodnym wyrazem twarzy, a pewnym wyrazem konkretu i kompetencji. Mówić krócej – zdjęcie na którym wzbudzisz sympatię, ale też dasz wyraz swojej kompetencji. Lepiej więc odrzucić zdjęcia i zbyt uśmiechnięte i zbyt poważne, zdystansowane. Oczywiście to może zależeć również od branży, w jakiej szukasz pracy.
Ubiór – najlepiej sprawdza się raczej ciemny, ze względu na stosowane zazwyczaj jasne tło. Ciemny ubiór daje kontrast wobec tła i wobec koloru skóry. Zwykle dobrze też sprawdza się jakiś akcent kolorystyczny na ubraniu – coś, co doda wizualnej atrakcyjności stonowanym barwom ubioru i ożywi całe zdjęcie.

Jak przygotowujemy zdjęcie:

Wykonujemy kilkanaście lub więcej ujęć do wyboru, dając sugestie jak można spróbować zmienić ułożenie sylwetki, mimikę, itp. Jeśli trzeba, powtarzamy serie ujęć próbnych.
Wybrane zdjęcie obrabiamy cyfrowo – tu możemy się dostosować do indywidualnych wymagań odnośnie koloru tła, jasności, itp. Mamy duże możliwości edycji kolorystyki, retuszu. Zdjęcia są kontrastowe, ostre, atrakcyjne również kolorystycznie.
Gotowe zdjęcia zapisujemy standardowo w formacie kwadratowym, prostokątnym i okrągłym, w dużej i małej rozdzielczości (do druku i do dokumentów online). Formaty kwadratowy i okrągły dobrze sprawdzają się w serwisach internetowych, portalach pracy, czy jako avatary w serwisach internetowych. Format prostokątny często używa się do wstawienia w szablon CV.
Zwykle wystarcza wersja cyfrowa zdjęcia – większość aplikacji wysyła się online ale możemy też przygotować odbitki papierowe zdjęcia.
Zapraszamy!

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.