Zdjęcia do CV, Zdjęcia Biznesowe

zdjęcie biznesowe

Liczy się
pierwsze 5 sekund

Zdjęcie załączone do CV pracuje za Ciebie, kiedy Ty jesteś gdzieś indziej. Nawiązuje nowe kontakty zawodowe i wywiera pierwsze wrażenie na pracodawcy. Zadbaj o to wrażenie.

Zdjęcia do CV

W zdjęciach przeznaczonych do CV tułów jest raczej poza kadrem, a skupiamy się głównie na twarzy. W ten sposób twarz jest czytelna nawet po pomniejszeniu zdjęcia.

Zdjęcia na siedząco

Opcja Start

Opcja Ekspresowa – szybki sesja, szybki retusz, zdjęcia gotowe na miejscu w ok. 20 minut.. Zdjęcia dostaniesz na e-mail od razu w studiu. Proces podobny, jak przy zdjęciach do dokumentów, jednak bardziej właściwe ustawienie sylwetki i mimiki, więcej ujęć, dokładniejszy retusz.

Zdjęcie dyplomowe
 • Ok. 6 – 10 ujęć do wyboru
 • Retusz i korekcja kolorystyczna na miejscu
 • Podgląd zdjęć na żywo
 • Wersja cyfrowa w wielu formatach
 • Wydruk na życzenie

Cena 35 

Zdjęcia na siedząco

Opcja Standard

Dłuższa sesja, zwykle 20 – 40 ujęć. Kilkudziesięcio-minutowy, szczegółowy retusz. Poprawiamy kształty sylwetki, detali ubrania, krawędzie włosów, dokładnie dostosowujemy kolory i odcienie tła, skóry, ubrania.  Zdjęcie przychodzi na e-mail, najdalej do 14:00 kolejnego dnia.

Zdjęcia do CV
 • Ok. 20 – 40 ujęć do wyboru
 • Szczegółowy ponad 40-sto minutowy retusz
 • Podgląd zdjęć na żywo
 • Wersja cyfrowa w wielu formatach
 • Wydruk na życzenie

Cena 70 

Fotografia biznesowa

Takie zdjęcia sprawdza się dobrze na stronach www, w profilu Linkedin, jako zdjęcie autora pod publikacjami, itp. Wszędzie tam, gdzie zdjęcie może mieć większy rozmiar.

Zdjęcia z fragmentem sylwetki

Zdjęcia biznesowe

Zdjęcie z fragmentem sylwetki, zwykle od pasa w górę. Tło studyjne. Zdjęcie szczegółowo retuszowane, z poprawą kształtu ubrania, sylwetki, odcieni ubrania, barwy tła….

Zdjęcia biznesowe kraków
 • Proces wykonania podobny jak zdjęć na siedząco
 • Wiele ujęć – różne ustawienia sylwetki i głowy
 • Retusz i korekcja kolorystyczna
 • Wydruk na życzenie

Cena 80 

Zdjęcia z dowolnym tłem cyfrowym

Nowość – dowolne tło

Możemy przenieść Cię w dowolne miejsce. Zdjęcie wykonane w naszym studiu możemy wstawić na dowolne tło. Może to być Twój warsztat pracy, wnętrze biurowe, logo firmowe…

Zdjęcie biznesowe
 • Sam wybierasz tło zdjęcia: z naszych propozycji, własnych zbiorów, lub banków zdjęć (stockphoto)
 • Wiele ujęć – różne ustawienia sylwetki i głowy
 • Retusz i korekcja kolorystyczna

Cena od 180 

Najlepsze zdjęcia do dokumentów i CV, jakie kiedykolwiek miałam!

Dobre zdjęcie biznesowe…

Dobre zdjęcie biznesowe

Czego unikać, co jest pożądane:

Zdjęcie studyjne samo w sobie będzie robić lepsze wrażenie niż portret wycięty ze zdjęcia z wakacji. Jednak idąc krok dalej, najlepiej jest uzyskać złoty środek pomiędzy przystępnym, pogodnym wyrazem twarzy, a pewnym wyrazem konkretu i kompetencji. Mówić krócej – zdjęcie na którym wzbudzisz sympatię, ale też dasz wyraz swojej kompetencji. Lepiej więc odrzucić zdjęcia i zbyt uśmiechnięte i zbyt poważne, zdystansowane. Oczywiście to może zależeć również od branży, w jakiej szukasz pracy.
Ubiór – najlepiej sprawdza się raczej ciemny, ze względu na stosowane zazwyczaj jasne tło. Ciemny ubiór daje kontrast wobec tła i wobec koloru skóry. Zwykle dobrze też sprawdza się jakiś akcent kolorystyczny na ubraniu – coś, co doda wizualnej atrakcyjności stonowanym barwom ubioru i ożywi całe zdjęcie.

Jak przygotowujemy zdjęcie:

Wykonujemy kilkanaście lub więcej ujęć do wyboru, dając sugestie jak można spróbować zmienić ułożenie sylwetki, mimikę, itp. Jeśli trzeba, powtarzamy serie ujęć próbnych.
Wybrane zdjęcie obrabiamy cyfrowo – tu możemy się dostosować do indywidualnych wymagań odnośnie koloru tła, jasności, itp. Mamy duże możliwości edycji kolorystyki, retuszu. Zdjęcia są kontrastowe, ostre, atrakcyjne również kolorystycznie.
Gotowe zdjęcia zapisujemy standardowo w formacie kwadratowym, prostokątnym i okrągłym, w dużej i małej rozdzielczości (do druku i do dokumentów online). Formaty kwadratowy i okrągły dobrze sprawdzają się w serwisach internetowych, portalach pracy, czy jako avatary w serwisach internetowych. Format prostokątny często używa się do wstawienia w szablon CV.
Zwykle wystarcza wersja cyfrowa zdjęcia – większość aplikacji wysyła się online ale możemy też przygotować odbitki papierowe zdjęcia.
Zapraszamy!

Jak do nas trafić?

Znajdujemy się przy ul. Kazimierza Kordylewskiego 11, zaraz obok Urzędu Miasta Krakowa oraz w pobliżu Biura Paszportowego.